Spalio mėnesį Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka skelbė komiksų konkursą „Darni biblioteka“. Organizuojant šį konkursą bibliotekininkai siekė skatinti mokyklų susidomėjimą Darnaus vystymosi tikslais, juos įgyvendinti savo bendruomenėse, atkreipti dėmesį į ateitį.

Įgyvendinant komiksų konkursą buvo gautos dvi dešimtys moksleivių darbų. Viešosios bibliotekos direktorės Violetos Šukaitienės sudaryta komisija, peržiūrėdama šiuos darbus, kreipė dėmesį į moksleivių požiūrį į Darnios bibliotekos veiklas, kryptis bei tikslus.

Pirmąją vietą komisija skyrė Emilei Dailidonytei, Radviliškio Lizdeikos gimnazijos moksleivei, mokytoja Jolanta Kvedarienė; antrąją vietą – Rugilei Kibildytei, Šiaulių Lieporių gimnazijos moksleivei, mokytoja Žana Braslauskienė; trečiąją vietą – Vestai Kilbauskaitei, Radviliškio Lizdeikos gimnazijos moksleivei, mokytoja Jolanta Kvedarienė.

Nuoširdžiai dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems moksleiviams ir juos skatinusiems bei padėjusiems mokytojams.

Viešosios bibliotekos informacija