Jau treti metai „Knygų starto“ projekto įkvėpti, Žaislotekos rėmėjos Elonos Vaišnienės staigmenomis paskatinami,  Radviliškio viešojoje bibliotekoje renkasi mažieji vaikučiai kartu su savo tėveliais. „Su kiekviena knyga – ūgteli karta“ – toks yra šio projekto šūkis. Džiugu, kad tėveliai vis dažniau supranta knygos svarbą mažųjų gyvenime. Tai įrodė ir naujų „Skaitukų“ būrelio narių susibūrimas lapkričio 7 dieną Žaislotekoje. Vaikučių amžius – nuo 8 mėn. iki 2 metukų. Kartu su bibliotekininkėmis tėveliai sukūrė skaitymo ritualą, skaitydami kūdikiams skirtą Indrės Zalieckienės knygelę „Kapt kapt kapt“. Taip pat mažieji susipažino su kitokiomis nei namuose esančiomis knygelėmis bei žaislais, išbandė interaktyvių grindų žaidimus.

Smagu ir gera auginti knygų pupelę kartu!