Lapkričio 9 d. Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje buvo atidaryta Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus Menų studijos moterų kūrybinių darbų paroda „Kelionė per metų laikus“ ir asmeninė studijos narės Danutės Janušauskienės tapybos darbų paroda. Parodą atidarė Živilė Laurutienė, Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė-projektų koordinatorė. Ji pasveikino Menų studiją lankančias moteris ir studijos vadovę Irminą Savickienę. Įspūdžiais apie studijoje vyraujančią atmosferą ir apie atrastą gyvenimo kelią tapyboje kalbėjo studijos lankytojos Palmira Balinskienė ir Ilona Radėnienė. Parodos darbų autores ir jų vadovę pasveikino Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė.