Pavasarį keliones po Lietuvą pradėjęs ELVIS autobusas ir jo komanda šią savaitę lankėsi Radviliškio mieste ir rajone: lapkričio 14 d. – Baisogalos ir Šeduvos bibliotekose, lapkričio 16 d. – Šeduvos globos namų Polekėlės padalinyje ir Radviliškio viešojoje bibliotekoje.

Lietuvos audiosensorinės bibliotekos (LAB) atstovės mūsų rajono gyventojams pristatė ELVIS virtualią biblioteką, skirtą žmonėms, kurie dėl regėjimo ir kitų  fizinių negalių, taip pat skaitymo sutrikimų negali skaityti įprasto spausdinto teksto. Šios bibliotekos fonduose saugoma beveik 16 tūkst. pavadinimų bei žanrų įgarsintų knygų (tarp jų – ir įgarsintos knygos, skirtos vaikams), žurnalų, filmų su garsiniu vaizdavimu, skaitmeninių knygų (PDF, DAISY, EPUB formatais), skaitmeninių Brailio rašto leidinių, garso spektaklių. Kasmet ELVIS fondas papildomas vidutiniškai 600 garsinių leidinių.

ELVIS komanda kvietė žmones klausytis garsinių knygų ir taip susigrąžinti prarastą galimybę mėgautis literatūros kūriniais.