Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, bendradarbiaudama su knygynų tinklu „Vaga“ ir viešosiomis bibliotekomis, jau ketvirtus metus kviečia visos Lietuvos skaitytojus dalyvauti kūrybiškiausios anotacijos konkurse ir pristatyti savo mėgstamiausią knygą. Svarbu KŪRYBIŠKUMAS, todėl anotacija gali būti eiliuota, akademinė, eseistinė, gali turėti parodijos bruožų. Minėdami 700-ąjį Vilniaus gimtadienį, organizatoriai įvedė vieną papildomą taisyklę: anotuojamoje knygoje turi būti aprašytas, paminėtas, vienu ar kitu aspektu atsiverti Vilnius. Vilnius gali būti veiksmo vieta, prisiminimas, sapnas, užuomina, reikšminga nuoroda, veikėjas, veikėjo miestas...

Kviečiame rinktis mėgstamiausių lietuvių arba užsienio autorių kūrybą. Konkurse kviečiami dalyvauti visi: moksleiviai, studentai, literatūros mylėtojai, plunksną jau įvaldę ar mėgstantys rašyti kartkartėmis. Konkurso dalyviai rungsis keliose amžiaus grupėse.

Kūrybiškiausi ir originaliausi specialios vertinimo komisijos išrinkti darbai bus skelbiami Nacionalinės bibliotekos „Facebook“ paskyroje. Laimėtojai bus apdovanoti Nacionalinės bibliotekos ir knygynų tinklo „Vaga“ įsteigtais prizais.

Radviliškio viešoji biblioteka maloniai kviečia visus skaitytojus aktyviai dalyvauti konkurse.

Plačiau apie konkursą ir jo taisykles: https://lnb.lt/naujienos/10771-skelbiamas-kurybiskiausios-anotacijos-konkursas-pasaulis-mano-knygu-lentynoje-2

Viešosios bibliotekos informacija