Radviliškio viešojoje bibliotekoje vyko kūrybinės dirbtuvės „Senus laikraščius ir žurnalus paverskime dovanų vyniojimo popieriumi“. Užsiėmimą vedė gėlių salono „Vilės gėlės“ savininkė Vijolė Česienė. Ji renginio dalyvius mokė, kaip galima kūrybingai panaudoti nebereikalingus laikraščius ar žurnalus. Viešnia mokė, kaip supakuoti įprastos formos dovaną ir ją papuošti iš popieriaus susukta stilizuota gėle ar iš popieriaus išlankstytu kaspinu ant viršaus. Taip pat dalijo patarimus, kaip gražiau būtų galima supakuoti kitų formų dovanėles, pavyzdžiui, žvakes.

Radviliškio viešojoje bibliotekoje visus metus vykdomos įvairios veiklos, skatinančios miesto bendruomenę gyventi tvariau. Ši edukacija – tai dar vienas būdas, kaip senus daiktus panaudoti antrą kartą.