Lapkričio 22 d. Radviliškio viešosios bibliotekos lėlių teatras „Boružėlė“ dalyvavo lėlių teatrų šventėje Mažeikių Henriko Nagio viešojoje bibliotekoje, kuri įgyvendina projektą „Lėlės, teatras + knyga → kūrybiška biblioteka“. Projekto tikslas – teatrinės raiškos priemonėmis ugdyti vaikų meilę literatūrai ir teatro menui, skatinti kūrybiškumą, plėsti vaikų kultūrinį akiratį, supažindinant su skirtingomis lėlių teatro rūšimis ir sudarant galimybes patiems jas išbandyti.

Visus susirinkusiuosius pasveikino Viešosios bibliotekos direktorė Alina Bernotienė ir bibliotekos personažas Kiškis Mažeikiškis. Mažeikių miesto vaikučiams buvo parodytos dvi Genovaitės Lukšaitės sukurtos miniatiūros: „Peliukų nuotykiai bibliotekoje“ bei „Žvėreliai apie skaitymo naudą“. Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės pasidalino patirtimi su teatro šventėje dalyvavusiomis kolegėmis iš Mažeikių, Židikų ir Tauragės bibliotekų apie tai, kaip lėlių teatras knygų namuose pasitarnauja vaikų skaitymo skatinimui.

Viešosios bibliotekos informacija. Nuotraukos Sigitos Repšytės