Lapkričio–gruodžio mėn. Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotojai tobulino anglų kalbos žinias. Anglų kalbos pamokas jiems vedė Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytoja metodininkė Audronė Dailidonienė.

Šiuo metu yra labai daug galimybių išmokti anglų kalbą, tačiau kiekvienas suaugęs žmogus turi tam tikrų priežasčių jos nesimokyti: finansinių, laiko, baimės ir kt. Besimokant anglų kalbos savo kolektyve bibliotekininkai galėjo pasirinkti sau tinkamą bendravimo formą, todėl mokymų metu labiau pasitikėjo savo gebėjimais, drąsiai uždavinėjo rūpimus klausimus, jautė saugumo jausmą.

Mokymų dalyviai spalio–gruodžio mėn. susitikdavo 2 kartus per savaitę po 2 akad. val. Pamokų metu bibliotekos darbuotojai lavino kalbėjimo ir bendravimo anglų kalba tarpusavyje įgūdžius. Gruodžio 11 d. vyko paskutinis užsiėmimas.

Pagrindinis šių mokymų tikslas – tobulinti šnekamosios anglų kalbos įgūdžius, padedančius pasiekti aukštesnį žinių lygį (1 lygmeniu).

Anglų kalbos mokymai bibliotekininkams organizuoti įgyvendinant projektą iš Radviliškio rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo programų finansavimo lėšų.