Vieną gruodžio ketvirtadienio popietę į svečius pas Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkes užsuko Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos 3M klasės moksleivis Jaunius Čepas. Jis atsinešė savo sukurtą aplanką, kuriame – jo paties užrašyti, nufotografuoti vaikystės prisiminimai: atostogos pas senelius kaime Kelmės rajone. Šiame aplanke užfiksuotos senelių auginamų šunų, kačių, karvių, veršiukų, žąsų nuotraukos ir surašyti visi jų vardai (kad ateityje nepasimirštų), pažymėta, kiek jie atsivedė prieauglio tais ar kitais metais. Jaunius pasakojo ir apie savo augintinį – samojedų veislės šunį Donį. Savo vasaros prisiminimais Jaunius pasidalijo su tądien Žaislotekoje apsilankiusiais Dienos centro „Meleta“ vaikais.

Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės Jauniui palinkėjo, kad prisiminimų aplankas apie gyvūnus ir toliau sėkmingai pildytųsi.

Viešosios bibliotekos informacija

N. Pakštienės nuotraukos