2023-ieji metai skaičiuoja paskutiniąsias dienas. Radviliškio viešoji biblioteka su didžiuliu džiugesiu nori pranešti, kad šių metų skaitymo akcijos „Vasara su knyga“ rezultatai buvo puikūs. Viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose iš viso akcijoje  dalyvavo 488 dalyviai, kurie perskaitė 2 299 knygas, iššūkį įveikė 412 dalyviai. Visiems dalyvavusiems ir įveikusiems skaitymo iššūkį buvo skirti diplomai, o aktyviausiems dalyviams, atrinktiems burtų keliu, jau įteikti diplomai ir skaitymo iššūkio organizatorių dovanėlės. Šiemet Radviliškio viešosios bibliotekos ir rajono bibliotekų skaitytojai pasiekė aukščiausiąjį įvertinimą per visą dalyvavimo istoriją – pelnė 2-ąją vietą regione. Praėjusiais metais skaitymo skatinimo akcijoje „Vasara su knyga“ Šiaulių apskrityje aktyviausia pripažinta Radviliškio viešoji biblioteka su daugiausia perskaitytų knygų ir iššūkį įveikusių dalyvių. Tąkart daugiausia skaitytojų pritraukęs Šeduvos miesto padalinys buvo apdovanotas.

Sveikiname ir dar kartą dėkojame visiems skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ dalyviams!