Naujuosius 2024 metus Radviliškio viešoji biblioteka kviečia pasitikti su naująja paroda bibliotekos Konferencijų salėje. Čia – visą sausio mėnesį veiks fotografo Aleksandro Ostašenkovo darbų paroda „Kryžių kalnas. Kelias į šviesą: reportažas“.

Ši paroda, tai tarsi kelionė po Šiaulių miesto įžymybę, pasaulio piligrimų itin mėgstamą ir lankomą vietovę – Kryžių kalną. Fotografijose kiekvienas lankytojas atras šio sakralinio objekto energetikos santykį su žmogumi, kurį ir siekė užfiksuoti fotomenininkas.

Aleksandras Ostašenkovas – tarptautinės meninės fotografijos federacijos fotografas menininkas (AFIAP), Lietuvos fotomenininkų ir Lietuvos žurnalistų sąjungos narys, tarptautinės žurnalistų federacijos narys, Lietuvos valstybinės Kultūros ir meno premijos laureatas, Šiaulių miesto Kultūros ir meno, Neringos savivaldybės Mero premijų laureatas.

Vasario pradžioje numatomas susitikimas su parodos autoriumi. Sekite naujienas Radviliškio viešosios bibliotekos svetainėje ir FB paskyroje.