Naujas bibliotekininkų laikraščio numeris

Išleistas naujas Bibliotekininkų draugijos Radviliškio skyriaus laikraščio „Mes“ spalvotas numeris (2021m., nr. 65).

Jo redakcijos įžanginiame žodyje „Paimk mane už rankos...“ kviečiama apmąstymams apie  neabejingumą šalia esančiajam, jautrumą, norą ištiesti pagalbos ranką, kai kažkas jos tikisi ir laukia. Numeryje spausdinamos Šeduvos, Šaukoto, Grinkiškio filialų skaitytojų A. Pilitauskienės, A. Zakienės ir K. Indrėkaus mintys apie tai, kas jiems yra knyga, skaitymas, kaip tai padeda išgyventi karantiną („Apie knygą ir skaitymą“). Skyrelyje „Aktualijos“ supažindinama su rajono bibliotekų naujienomis  – per pirmąjį pusmetį bibliotekininkams įvykusius mokymus, Nacionalinės bibliotekų savaitės, Lietuvių kalbos ir Kultūros dienų paminėjimus. „Apžvelgiant savo bibliotekos kelią“ – tai bibliotekininkių R. Grigaitienės ir D. Bagušienės pasakojimai apie Vėriškių ir Raudondvario filialus, kuriems šiemet sukanka 65-eri ir 35-eri metai. Numeryje supažindinama su kauniečių kolegų kasdienybe, veiklos patirtimi – straipsnį „Mėgstamas darbas – gyvenimo būdas“ leidiniui parašė kraštietė, Kauno miesto savivaldybės V. Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinio vyresn. bibliotekininkė S. Cemnolonskytė. Rubrika „Trumpai“ primena kai kuriuos Viešosios bibliotekos ir jos filialų pirmojo pusmečio renginius. Spausdinami rajono literatų klubo „Jonvabalis“ narių K. Diržinauskaitės, R. Japkevičienės eilėraščiai bibliotekininkams artimomis temomis („Jonvabaliui – 30“). Šis klubas, vadovaujamas V. Marcinkienės, veikia Viešojoje bibliotekoje ir šiemet mini savo 30-ąsias metines.

Kas pusmetį leidžiamo laikraščio naujajame numeryje pateikiama kitos informacijos, iliustracijos.

Viešosios bibliotekos informacija