Sausio 17 dieną Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko pirmoji šių metų ekskursija.

Čia apsilankė Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės „Kiškučiai“ (mokytoja Ieva Gedminienė) auklėtiniai – drausmingi klausytojai ir sensorinių skaitymų pagal V. Palčinskaitės knygą „Visi ką nors turi“ dalyviai. Bibliotekininkės vaikus supažindino su knygų įvairove, pristatė knygas apie kiškius, parodė kaip atgyja interaktyvi S. Paltanavičiaus knyga „Metų laikai“. Vaikai išbandė interaktyvių grindų žaidimus, linksmai žaidė Žaislotekoje. Mažieji bibliotekos lankytojai nepamiršo pasveikinti savo klasės draugės Arianos, kuri tądien pasitiko 7-ąjį gimtadienį. Turiningas laikas knygų namuose neprailgo.

Viešosios bibliotekos informacija

N. Pakštienės nuotrauka