Taip pavadinta pirmoji Irmos Vedegytės autorinė lėlių paroda, veikianti Radviliškio viešosios bibliotekos Žaislotekoje. Autorė gyvena  Šakių rajone Gerdžiūnų kaime. Pomėgis kurti prasidėjo nuo rankdarbių kursų, kuriuose rodė kaip pasigaminti nesudėtingas lėles. Vėliau ieškojo internete kaip pasigaminti sudėtingesnį kūrinį. Labai padėjo lėlininkės iš Vilniaus Olgos Norvilienės kursai. Žingsnis po žingsnio kito darbų lygis. Nykštukai – pačios pirmosios Irmos sukurtos lėlės. Vėliau kūriniai jau sudėtingėjo. Daugelis lėlių jau turi savo namus Lietuvoje ir užsienyje. Vyras Šarūnas palaiko žmonos pomėgį ir kartais kartu padeda kurti. Tai ir smagus laiko praleidimas, ir tvaru. Juk lėlių kūrimui panaudojamos medžiagų atraižos ir kitos medžiagos. Parodoje puikuojasi interjerinės lėlės, kiškiai, klounai, kiti pasakų personažai. Džiugu, kad aplankius parodą, lankytojų akys šypsosi ir spindi. Tai autorei yra pats geriausias įvertinimas.

Paroda Žaislotekoje lankytojų lauks visą vasario mėnesį darbo dienomis 10.00–17.00 val. Kviečiame užeiti!