Kovo 7 d. Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi kraštietė grafikė Laura Baltijutė, kuri bibliotekos lankytojams ir darbuotojams surengė edukaciją „Lietuviškos raidės – lyg grafiškos raiškos priemonė“ Tai vienas iš renginių, kuris buvo skirtas Lietuvių kalbos dienoms.

L. Baltijutė džiaugėsi galėdama ne tik pristatyti savo kurtus darbus, bet ir aplinkinius įtraukti į meno pasaulį. Dailininkė sako, kad kiekvienas gali kurti, tereikia drąsiai žengti pirmuosius žingsnius. Edukacijos metu L. Baltijutė mokė, kaip sujungti grafiką ir tekstą, kuris piešinyje tampa įvairių formų detalėmis, papildančiomis kūrinį. Kiekvienas renginio dalyvis, improvizuodamas tam tikrą pasiūlytą autorės piešinio variantą, kūrė savo grafikos darbą.

Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė dėkojo kraštietei už surengtą įdomią ir prasmingą edukaciją, kuri renginio dalyviams padėjo atsipalaiduoti, nusiraminti ir išmėginti savo jėgas kūryboje.