Radviliškio viešojoje bibliotekoje nuo praeitų metų lapkričio mėnesio vyko „Skaitukų“ būrelio užsiėmimai. Tai – ankstyvajam skaitymui skirtos veiklos. Jų metu 1–2 metų vaikai kartu su savo tėveliais kūrybiškai skaitė Indrės Zalieckienės knygelę, dainavo, mėgdžiojo, šoko, žaidė, mokėsi draugauti. Kartu su knygų pupele užaugo jau trečia būsimųjų skaitytojų karta. Šiemet „Skaitukų“ gretos buvo gausios. Balandžio 3 d. mažieji skaitytojai dalyvavo Tarptautinės vaikų knygos šventės renginyje, kuriame jie buvo apdovanoti diplomais bei „Skaitukų“ krikštamotės Elonos Vaišnienės dovanėlėmis – knygelėmis ir gėlėmis. Džiaugiamės, kad tėveliai vis labiau supranta knygos svarbą mažųjų savo atžalų gyvenime, o bibliotekininkės skatina ir toliau domėtis knygomis ir lankytis bibliotekoje.