Balandžio 23–24 dienomis Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos lankėsi Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Gandriukų“ ir „Želmenėlių“ grupėse. Mažieji buvo supažindinti su sensoriniais skaitymais. Kartu su bibliotekininkėmis vaikai skaitė Violetos Palčinskaitės knygą „Visi ką nors turi“. Ir taip šauniai įsitraukė į kūrinio veiksmą: tvirtino gandrui lizdą, lapę vedė į olą, kartu su voveryte skaičiavo riešutus, mėgdžiojo ežiuko ir pelės judesius. Tiesa, kai kurie iš jų nedrąsiai lietė sraigę. Taip „skaitydami“ vaikai patyrė skirtingus regos, lytėjimo ir judesio pojūčius, mokėsi eiliškumo.

Bibliotekininkės abiejose grupėse paliko knygų. Tai buvo dar vienas užsiėmimas iš skaitymo skatinimo projekto veiklų.

Viešosios bibliotekos informacija

Nuotraukos iš darželio „Eglutė“ archyvo