„Tikėk ir pasaka ateis

Tuščiais kiemais, namų stogais.

Pro langus, kaminą, duris

Staiga priskris...

Stebuklų pilnas kambarys“

(Saulius Mykolaitis)

Gegužės 14 dienos rytmetį į Radviliškio viešąją biblioteką sugužėjo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai su mokytojomis. Čia vyko edukacinis užsiėmimas ir autorinės lėlių parodos „Pasaka tikiu...“ pristatymas, kurių autorė – tautodailininkė, pedagogė Asta Liaudanskienė. Vaikus pasitiko lėlių gausa, išskirtinio ilgio pasakų knyga, personažai-prijuostės, apie kurias jiems papasakojo parodos autorė. Vėliau, Dariui Karanauskui muzikuojant, lėlių kūrėja padėjo vaikams „prakalbinti“ lėles: jie jas sūpavo, mylavo, kalbėjosi, maitino, kartu su jomis šoko ir dainavo. Tiesiog visi kartu išgyveno daug džiugių emocijų. Šis užsiėmimas buvo skirtas Tarptautinei šeimos dienai.

Autorinių lėlių paroda „Pasaka tikiu...“ laukia lankytojų bibliotekos Pasakų kambaryje gegužės 14–31 dienomis 10.00–17.00 val. Nepraleiskite progos sugrįžti į vaikystę!