Žiemiški skaitymaiŽiemiški skaitymai

Gruodžio 1 dieną Radviliškio viešosios bibliotekos Pasakų kambaryje vyko žiemiški sensoriniai skaitymai. Juose dalyvavo Gražinos pagrindinės mokyklos lavinamųjų klasių moksleiviai ir mokytoja Rasa Žalgevičienė.

Buvo skaitoma Mariaus Zavadskio knyga „Pirštinė“. Kiekvienas vaikas gavo po teatrinę lėlę ir džiugiai priėmė jam paskirtą vaidmenį: senelio, lapės ir kiškio, musės ir šuniuko, meškos ir pelytės, gaidžio. Visi kartu inscenizavo šaltį, musės zyzimą, meškos eiseną, šuns lojimą, kiškio liuoksėjimą. O kur dar skiautinio siuvimas ir arbatos gėrimas, šokiams ir dainoms skirtas laikas! Visi klausėsi Armando, Emilio ir Emilės dainavimo. Toks kūrinio skaitymas vaikams suteikė kitokios skaitymo patirties ir džiugių akimirkų.