Žaislotekos languose susibūrė knygų herojai

Radviliškio viešosios bibliotekos Žaislotekos langai pasidabino lėlėmis-knygų herojais. Jie atkeliavo iš parodos „Atėję iš knygų“, esančios Raseinių M. Martinaičio viešojoje bibliotekoje.

Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė maloniai sutiko paskolinti šiuos personažus. Tai – tik dalis eksponatų iš jos asmeninės kolekcijos, renkamos jau daugiau kaip 17 metų. Iš viso parodoje yra sukaupta apie 200 žaislų-literatūrinių herojų iš beveik 80 kūrinių.

Raseinių M. Martinaičio viešojoje bibliotekoje šios lėlės yra savotiškai „įdarbintos“ – skatina skaityti knygas. Personažai pasakoja lankytojams apie savo literatūrinį gyvenimą. Tikimės, kad ir mūsų miesto jaunieji skaitytojai susidomės parodoje esančiomis knygomis, jų herojais ir skubės perskaityti vieną ar kitą kūrinį.

Paroda kviečiame grožėtis 2022 m. vasario-kovo mėn.