„Užgavėnių kaukių šėlsmas“

Užgavėnės yra žiemos šventė, kurios paskirtis – išvyti žiemą ir prisišaukti pavasarį. Šiemet ši šventė sutapo su pirmąja pavasario diena.

Ta proga kovo 1 d. Radviliškio viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje buvo pristatyta Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos 3R klasės bendruomenės kurta kaukių paroda „Užgavėnių kaukių šėlsmas“, kurią paruošė mokytoja ekspertė, tautodailininkė Rasmuta Valčiukienė. Ši mokytoja aktyviai dalyvauja Viešosios bibliotekos organizuojamuose renginiuose, ruošia parodas ir jau ne pirmą kartą savo kūrybos darbais papuošė biblioteką.

Parodoje „Užgavėnių kaukių šėlsmas“ skaitytojai ir bibliotekos lankytojai galės apžiūrėti net 13 įvairia technika pagamintų kaukių.