Bibliotekoje eksponuojamos dvi parodos

Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje kovo 1–31 d. yra eksponuojama šiauliečio menininko Gintaro Daukšos tapybos darbų, sukurtų 2005–2015 m., paroda.

Dominuoja lietuviško kraštovaizdžio tematika ir koloristika, nors ir išreikšta neretai ekspresyviomis formomis, linijomis bei plokštumomis. Tautodailininko darbuose vyrauja floristinės kompozicijos ir peizažinės panoramos. Autorius lieka ištikimas tautiniam pradui.

Viešosios bibliotekos Mažojoje galerijoje veikia Radviliškio Dailės mokyklos moksleivių darbų paroda. Kovo mėnesį lankytojams suteikiama galimybė susipažinti ir įvertinti jų tęstinį lietuviškų šiaudinių sodų edukacinio užsiėmimo, inspiruoto tautodailininkės Jolantos Kvedarienės projekto metu, įspūdį.

Dailės mokyklos pradinės klasės mokiniai tapybos technika savaip interpretavo šiaudinių sodų temą ir bandė perteikti šią nuostabią tautos tradiciją. Maloniai kviečiame lankyti abi parodas!