„Aš nesu plastikinis maišelis“

Sausio 23 dieną Viešojoje bibliotekoje į kūrybines dirbtuves sugužėjo vyresnio amžiaus bendruomenės narės, neabejingos ekologinėms problemoms. Viešnios buvo supažindintos su bibliotekoje jau ne pirmus metus vykdomu tarptautiniu projektu „Global education goes local“ (GEGL). Jos diskutavo šiandienos pasaulį jaudinančia tema – apie didėjančią plastiko gamybą ir jo vartojimą.

Aktyvus pašnekesys persikėlė į kūrybines dirbtuves, kur kiekviena dalyvė turėjo galimybę atskleisti savo kūrybiškumą, tuo pačiu prisidėdama prie gamtos saugojimo. Šurmuliuodamos moterys rinkosi įvairiaspalves medžiagų atraižas, senus nenaudojamus rūbus ir iš jų siuvo daugkartinio naudojimo maišelius, margino juos įvairiaspalviais karoliukais. Kūrėjos, įkvėptos šios veiklos, pažadėjo ,,stoti į kovą” su plastikiniais maišeliais ir pasiūti daugkartinių maišelių dar daugiau, kuriais galėtų naudotis jų artimieji ir draugai.