Tarptautinės vaikų knygos šventė bibliotekoje

Balandžio 2-oji – garsiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimtadienis.

Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima kaip Tarptautinė vaikų knygos diena, kuri šiemet buvo švenčiama jau 55 – ąjį kartą. Ši proga šiais metais buvo dar ypatingesnė, nes Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus iniciatyva Tarptautinė vaikų knygos diena Lietuvoje buvo minima jau 30-ąjį kartą!

Švęsti Tarptautinę vaikų knygos dieną į Radviliškio viešąją biblioteką susirinko patys mažiausi – Vaikų literatūros skyriaus „Skaitukų“ būrelio dalyviai, kurių amžius iki trijų metų, ir Vaižganto progimnazijos 3 a klasės moksleiviai, vadovaujami mokytojos Živilės Gelažienės.

Susirinkusius vaikus pasveikino Viešosios bibliotekos direktorė Violeta  Šukaitienė. Renginio vedėja pristatė geriausius 2021 metų knygų vaikams ir paaugliams kūrėjus, apdovanojo padėkos raštais aktyviausius Viešosios bibliotekos skaitytojus, vaikus, dalyvavusius  plakato kūrimo šiai šventei konkurse,  bei mažiausiuosius  skaitytojus.

Šventinę nuotaiką sustiprino nuotaikinga meninė programa.