Radviliškio bibliotekininkės rungėsi su kolegomis iš visos Lietuvos

Balandžio 26 dienos rytmetį Lietuvos bibliotekininkų draugija kartu su Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešąja biblioteka, Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės proga, kvietė visos Lietuvos bibliotekininkus dalyvauti virtualioje viktorinoje „Šįryt nedirbu. Su Marium ir Mantu“.

Joje dalyvavo ir Radviliškio viešosios bibliotekos komanda „Radviliukės“. Nuotaikingi ir įdomūs viktorinos klausimai vertė pasukti galvas ir atsakyti į įvairius klausimus, susijusius su knyga, bibliotekos darbo specifika ir tvarumu, kuris yra pagrindinė šių metų Tvarios bibliotekos programos vinis. Radviliškio viešosios bibliotekos komanda surinko 14 342 taškus ir iškovojo 20-ąją vietą. Iš viso dalyvavo apie 40 komandų iš visos Lietuvos bibliotekų. Trys komandos, surinkusios daugiausiai taškų („Tinginiai“ – 19 834, „Adomo kompanija“ – 18 958 ir „Proto traškis“ 18 153), buvo apdovanotos organizatorių įsteigtais prizais.

Komandos „Radviliukės“ narės džiaugėsi turiningai praleidusios laiką su kolegomis iš visos Lietuvos.