Bibliotekoje vyko antrosios „Kūrybinės haiku dirbtuvės“

Balandžio 29 d. Radviliškio viešojoje bibliotekoje vyko antrosios „Kūrybinės haiku dirbtuvės“.

Jose darbavosi dvi pedagogės: klaipėdietė Goda Virginija Bendoraitienė, anglų kalbos mokytoja, tarptautinių haiku konkursų lietuvių ir anglų kalbomis dalyvė ir prizininkė, bei radviliškietė Laimutė Verbickienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, rašytoja, haiku konkursų dalyvė.

Kūrybinės dirbtuvės buvo organizuojamos įgyvendinat Radviliškio viešosios bibliotekos projektą „Geležinkeliečių sostinės haiku“. Šiemet Radviliškio miestas švenčia jubiliejinius 455 metus. Radviliškio viešoji biblioteka, prisidėdama prie miesto jubiliejaus, ir parengė šį projektą, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė. Projektas „Geležinkeliečių sostinės haiku“ aktualus mūsų miestui, puoselėjančiam Geležinkeliečių sostinės įvaizdį, haiku bendruomenėms, bibliotekoms skatinančioms skaitymo skatinimą. Pagrindinis projekto tikslas – organizuoti kūrybines haiku dirbtuves ir haiku konkursą.

Po renginio dirbtuvių mokytojas pasveikino ir joms dėkojo Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė.

Primename: poezijos konkursui „Geležinkelininkų sostinės haiku“ sukurtus tekstus siųskite el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2022 m. gegužės 20 d. Konkurso nuostatai – Radviliškio viešosios bibliotekos puslapyje www.radviliskiobiblioteka.lt ir Viešosios bibliotekos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Atrinksime 10 geriausių haiku ir jų autorius apdovanosime. Konkurso geriausi darbai bus išgraviruoti metalinėse plokštelėse. Jos papuoš Radviliškio miesto poilsio bei lankytinų objektų vietas. Maloniai kviečiame dalyvauti konkurse ir kūrybiškai pasveikinti Radviliškio miestą, švenčiantį jubiliejinius 455-uosius metus!