Bibliotekos Jaunimo studijoje galima ir mokytis, ir žaisti

Vasara jau beveik sveikinasi su mumis. Norime priminti, kad mielai Jūsų visų laukiame Radviliškio viešojoje bibliotekoje.

Šį kartą pristatome mūsų bibliotekoje įkurtą Jaunimo studiją, kurioje visus metus vyksta įvairios veiklos: edukacijos, susitikimai, diskusijos, filmų peržiūros, pasakų skaitymai, žaidimai bei kiti užsiėmimai. Apie šią jaukią ir atraktyvią erdvę mūsų bibliotekoje žino dar ne visi, todėl raginame didelius ir mažus užsiregistruoti ir atvykti į biblioteką – apsilankyti Jaunimo studijoje.

Kviečiame Jaunimo studijos lankytojus susipažinti su „Knygos kelio“ edukacija, po kurios savo žinias bus galima pasitikrinti dalyvaujant internetinėje „Kahoot!“ viktorinoje. Paruoštą medžiagą Viešosios bibliotekos Jaunimo studijos lankytojams pristatys mūsų bibliotekininkės arba tai galės padaryti čia atvykę ir patys mokytojai. Maloniai kviečiame organizuoti ir kitus užsiėmimus šioje bibliotekos erdvėje. Visiems kartais naudinga pakeisti aplinką, tada atsiranda naujų idėjų ir minčių.

Norime priminti, kad sulig pirmąją vasaros diena, birželio 1-ąją, tradiciškai startuos Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“. Jaunimo studijoje galėsite įsipatoginti ant sėdmaišių ir, priėmę skaitymo iššūkį, skaityti išsirinktas knygas. Mažiesiems Jaunimo studijoje organizuojamų užsiėmimų metu pasakos sekamos „Kamishibai“ būdu.

Jaunimo studijoje galima ir žaisti. Kviečiame atvykti į biblioteką išmėginti virtualios realybės akinius, su kuriais galėsite žaisti interaktyvius žaidimus, dalyvauti edukacijoje – susipažinti su Radviliškio miesto ir rajono lankytinais objektais, mėgautis atsiveriančiais įspūdingais Radviliškio krašto gamtos peizažais bei etninę kultūrą puoselėjančių centrų, muziejų ekspozicijomis.

Mažiems Jaunimo studijos lankytojams siūlysime pabandyti sudėlioti didžiulį Radviliškio rajono žemėlapį. Ši veikla itin domina vaikus bibliotekos organizuojamų stovyklų metu. Kviečiame visus išbandyti ir šviečiančius molbertus bei pasimėgauti bibliotekos turimų šviečiančių stalų terapija.

Kai mažieji lankytojai išmėgins visas siūlomas veiklas Jaunimo studijoje, juos pakviesime į Viešosios bibliotekos Žaisloteką. Joje įvairaus amžiaus vaikai galės interaktyvių grindų pagalba žaisti. Taip pat pakviesime juos ir į Vaikų literatūros skyrių – naudotis inžinerinius gebėjimus lavinančiais konstruktoriais, robotikos rinkiniais ir kt. žaidimais. Išvardyta tik dalis veiklų, užsiėmimų, kuriuos tiesiog būtina išmėginti apsilankius mūsų bibliotekoje.

Tikimės, kad bendrystė su biblioteka ir knygų skaitymas jus visus lydės ir vasarą. Aplankykite mus, prisijunkite prie mūsų bibliotekos Jaunimo studijos lankytojų!

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos