Kviečiame kartu parengti naują leidinį!

Užklupusioje gana sudėtingoje gyvenimo situacijoje mus stiprina vieningumo jausmas, pakylėja tvirtas nusiteikimas, veda viltis. Tai šiandien ypatingos vertybės, kuriomis išliekame nesugniuždomi.

Darbai, veikla – akivaizdžiausi to įrodymai. Laikinai pasikeitė jų formos, būdai, mastai, bet niekas neįstrigo ir  beviltiškai nesustojo. Kaip ir visa mūsų biblioteka bei jos filialai, Kraštotyros-leidybos skyrius pagal galimybes toliau vykdo savo funkcijas, šiemečius planus ir projektus. Dirbant nuotoliniu būdu, rengiami teminiai aplankai, kraštotyros darbai, pačiame įkarštyje Viešosios bibliotekos leidžiamo istorijos ir kultūros žurnalo „Radviliškio kraštas“ naujojo numerio sudarymas, maketavimas.

Šiuo laikotarpiu skyrius parengė projektą dėl fotoalbumo „Radviliškio biblioteka nuotraukose“ leidybos. Projektas pateiktas Grožinės literatūros ir kitų Radviliškio rajono savivaldybei reikšmingų leidinių leidybos projektų dalinio finansavimo fondui.

Tai būtų mūsų bibliotekos, jos filialų raidą ir dabartį pristatantis, kartu rajono kultūrą reprezentuojantis leidinys, kokio iki šiol neturime ir kokio pasigendame savam kraštui bei jo svečiams. Tokiam leidiniui bibliotekoje jau senokai kaupiama medžiaga, tačiau dar labai praverstų ir visų  jūsų geranoriška parama. Kol karantinas, kol esame namų aplinkoje, atsirado daugiau laiko ir peržiūrėti savo archyvus, turimus istorinius bei kitus įvairius dokumentus. Gal tarp jų yra vertingų fotonuotraukų, susijusių su Radviliškio bibliotekomis, jų istorija, veikla? Jeigu taip, pasidalykite tuo su mumis ir taip savo gerumą įamžinsite naujajame fotoalbume.

Nuotraukas galima siųsti elektroniniu būdu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paštu (Dariaus ir  Girėno g. 9, Radviliškis, LT –82137), taip pat galima palikti prie bibliotekos esančioje pašto dėžutėje, užrašius nuorodą „Kraštotyros-leidybos skyriui“. Jums pageidavus, nuotraukų originalus galėsime grąžinti. Jeigu nepavyktų panaudoti visų Jūsų nuotraukų, kitas pristatysime skyriuje surengtoje fotoparodoje.

Tad pabandykime kartu imtis šio darbo, tuomet  kartu galėsime pasidžiaugti ir apimlesniu, įvairesniu, įdomesniu fotoalbumu „Radviliškio biblioteka nuotraukose“, kuris išliks byloti ateičiai, kad ir sunkiausiomis sąlygomis dirbome išvien savajam kraštui.

Viešosios bibliotekos Kraštotyros-leidybos skyrius