Išskirtinė dovana Žaislotekai

Pastaruoju metu vis dažniau kalbame apie tvarumą. Prie įvairių jo veiklų prisideda ir Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotojai: dovanoja savo vaikų „išaugtus“ žaislus bei žaidimus, organizuoja įvairias veiklas, kurių metu iš antrinių žaliavų lankytojai gaminasi knygų skirtukus, siuva ir dovanoja medžiaginius maišelius knygoms įsidėti bei kt.

Praeitą savaitę Viešosios bibliotekos Žaisloteka sulaukė išskirtinės dovanos. Bibliotekos bičiulė Žydra Jomantienė padovanojo savo pačios sukurtą namuką. Jis išskirtinis, nes yra pagamintas iš antrinių žaliavų: likusių medžiagos skiaučių, plytelių duženų, kartono, ledų pagaliukų, kiaušinių padėklų ir kt. Namukas bus „įdarbintas“ sensorinių skaitymų užsiėmimuose, puoš Teatro kambarį.

Bibliotekininkės yra be galo dėkingos knygų namų bičiulei Ž. Jomantienei už tokią šaunią dovaną.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka