Rugsėjo 22 dieną prasidėjo bendras Radviliškio miesto lopšelio-darželio „Eglutė“ „Gandriukų“  grupės ir socialinių partnerių –  Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus skaitymo skatinimo projektas „Augame kartu su knyga“.

Vaikų ir knygų draugystė tęsiasi!

Bibliotekininkės „Gandriukų“  grupės ugdytiniams vedė sensorinius skaitymus pagal Vytauto V. Landsbergio knygą „Pūkis ir juokutis“. Skaitymuose „dalyvavo“ ir namelis iš antrinių žaliavų. Vaikai su knygos herojais – Lapiuku ir Juokučiu – kartu žaidė, juokėsi, gaudė debesis, inscenizavo lietų. Tokiu būdu visi galėjo patirti pasakojimą ne tik klausantis, bet ir kitais pojūčiais.

Tą pačią dieną minėti skaitymai vyko ir to paties darželio „Želmenėlių“ grupėje, vykdant jų skaitymo skatinimo projektą „Knyga, vaikai ir metų laikai“. Bibliotekininkės atvežė vaikams eilėraščių ir knygų apie rudenį. Taigi, vaikų ir knygų draugystė tęsiasi!

Viešosios bibliotekos informacija ir

Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ archyvo nuotrauka