Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Gandriukų“ grupės vaikai „Kimočių“ pagalba susipažįsta su savo emocijomis. Spalio 17 d. rytmetį Viešosios bibliotekos Pasakų kambaryje vaikai susidraugavo su „Kimočiu Vikšreliu“, kuris yra drovus, bijo pokyčių ir naujovių, yra atsargus, bet slapta svajoja skraidyti. Vaikai draugiškai priėmė Vikšrelį į bendrą žaidimą, skatino jį būti drąsiu. Visi drauge klausėsi bibliotekininkės Jolantos skaitomos Nicolos Kinnear knygos „Kaip kiškis mokėsi drąsos“.

„Gandriukų“ grupės auklėtiniai bibliotekai padovanojo savo pačių sukurtų knygų skirtukų, kurie džiugins ir mažus, ir jau paūgėjusius skaitytojus. Tai buvo viena iš bendro Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus ir „Gandriukų“ grupės skaitymo skatinimo projekto „Augame kartu su knyga“ veiklų.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka