Stovyklautojai apsilankė Šeduvoje. Ekskursijos gidas, Radviliškio rajono savivaldybės Paminklosaugos ir turizmo poskyrio vedėjas Vytautas Simelis papasakojo ekskursantams apie Šeduvos istoriją, kas tai yra „Dingęs štetlas“.     Pabūta žydų senosiose  kapinėse, prie miesto centrinėje aikštėje esančio paminklo, skirto Šeduvos žydų atminimui, aplankytos žydų masinių žudynių vietos Liaudiškių miške. Po įspūdingos istorijos pamokos vaikai sukūrė reportažą „Taika. Ar mums ji reikalinga?  Gido  staigmena stovyklautojams tapo ekskursija į Lietuvos istorinių transporto priemonių „Retromobile“ muziejų, įkurtą Šeduvoje. Čia stovyklautojai pamatė įspūdingą senovinių automobilių ekspoziciją.   Stovykla bibliotekoje veikia liepos 27–rugpjūčio 1 dienomis.   Daugiau stovyklos akimirkų žiūrėkite čia.

Pabūta žydų senosiose  kapinėse, prie miesto centrinėje aikštėje esančio paminklo, skirto Šeduvos žydų atminimui, aplankytos žydų masinių žudynių vietos Liaudiškių miške. Po įspūdingos istorijos pamokos vaikai sukūrė reportažą „Taika. Ar mums ji reikalinga?

Gido  staigmena stovyklautojams tapo ekskursija į Lietuvos istorinių transporto priemonių „Retromobile“ muziejų, įkurtą Šeduvoje. Čia stovyklautojai pamatė įspūdingą senovinių automobilių ekspoziciją.

Stovykla bibliotekoje veikia liepos 27–rugpjūčio 1 dienomis.

Daugiau stovyklos akimirkų žiūrėkite čia.