Rugpjūčio 1-oji – šeštoji stovyklos diena

Stovyklos uždarymo diena. Jos tema – atsakingas išteklių kūrimas. Su stovyklautojais bendravo odos dirbinių dizainerė Alfonsė Stripeikienė. Ji supažindino vaikus su odos dirbinių istorija, įvairiomis jos apipavidalinimo priemonėmis, technologija bei įrankiais. Veikė suvenyrinių knygelių ir juostų iš odos parodėlė.

Stovyklos dalyviai patys kūrė savo eskizą, kurį paskui perkėlė ant odos juostelių.

Atsisveikinant kiekvienas stovyklautojas gavo dovanų po nuotraukų koliažą, kuriame užfiksuotos stovyklos akimirkos, taip pat po savo portretą – nuotrauką, kurio rėmelis pagamintas iš antrinių žaliavų. Tuo pasirūpino projekto vadovė Jolanta Kvedarienė.

Baigta pagal Viešosios bibliotekos projektą organizuotos stovyklos veikla, padovanojusi jos dalyviams įdomių ir prasmingų užsiėmimų, įsimintinų įspūdžių.

Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus informacija