Vasario 9 d. Radviliškio viešojoje bibliotekoje vyko viktorina „Tiesa ar melas“, skirta Saugesnio interneto savaitei paminėti. Joje dalyvavo Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos 7–8 klasių moksleiviai. Pirmieji savo žinias pasitikrino 7a klasės moksleiviai. Juos atlydėjo mokytoja metodininkė Rūta Bernikienė. Moksleiviai ne tik išklausė Viešosios bibliotekos renginių organizatorės Justinos Jasinskaitės patarimų, kaip reikia saugiai elgtis internete, bet ir dalijosi savo žiniomis apie saugesnį internetą. Antroji komanda – 8a klasės moksleiviai, kuriuos atlydėjo mokytoja metodininkė Zita Stasiūnienė. Moksleiviai vardijo programas, kuriomis dažniausiai naudojasi internete, kaip elgiasi socialiniuose tinkluose, kokią informaciją viešina ir dalijasi tarpusavyje. Trečioji komanda, kuri išbandė savo jėgas atsakinėdama į paruoštus viktorinos klausimus, – 8c klasės moksleiviai. Juos atlydėjo mokytoja metodininkė Danguolė Valavičienė.

Saugesnio interneto savaitės tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

# radviliskiobiblioteka #saugausinternetosavaite #viktorina