Balandžio 2 dieną yra minima Pasaulinė autizmo supratimo diena. Šios dienos tikslas – didinti visuomenės informuotumą apie autizmo spektro raidos sutrikimus, atkreipti atsakingų institucijų dėmesį į kylančias problemas šeimoms, auginančioms autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus, ugdyti visuomenės supratimą bei toleranciją kitokiems vaikams ir juos auginantiems tėvams. Labai svarbu suprasti ir pažinti, ar tavo pažįstamas suaugęs žmogus ar vaikas vengia socialinio kontakto, ar ne.

Balandžio 1 d. Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje svečiavosi Šiaulių kompleksinių paslaugų namų „Alka“ ugdytiniai, kurie apžiūrėjo bibliotekoje veikiančias parodas, mėgavosi interaktyvių grindų žaidimais, Žaislotekoje esančiais žaislais, robotikos rinkiniais, išbandė interaktyvius akinius. Šis susitikimas parodė, kad Radviliškio viešoji biblioteka yra atvira visiems. Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos lengvai rado bendrą kalbą su čia apsilankiusiais Šiaulių kompleksinių paslaugų namų „Alka vaikais.

Būkime draugiški, tolerantiški ir supratingi vieni kitiems!