Knygos mylėtojų klubo „Beržė“ narė Aldona Banilytė-Bliznikienė Radviliškio viešosios bibliotekos Kraštotyros-leidybos skyriui padovanojo nuotraukų albumą, kuris pasakoja gražią tos pačios klasės draugų istoriją, besitęsiančią jau 62 metus po vidurinės mokyklos baigimo.

„Buvusią V. Valsiūnienės vidurinę mokyklą baigėme 1961 m. Esame aštuonioliktos laidos 11b klasės abiturientai. Dabar ši mokykla – Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija. Mūsų auklėtoja buvo matematikos mokytoja Irena Kazlauskienė. Mokėmės ar dirbome, bet savo draugų nepamiršome. Susitikinėdami kas penkerius metus, tapome viena tvirta šeima. Būname kartu ir atsitikus nelaimei, ir džiaugsmingomis ar liūdnomis akimirkomis. Susitikimas, kuris vyko 2021 m., praėjus net 60 metų po mokyklos baigimo, įrodė, kad iki šiol esame ištikimi 18 laidos abiturientai. Įdomu, mūsų rajone ar kur kitur Lietuvoje dar yra panašių į mus? Atsiliepkite!“, – 18 laidos 11b klasės vardu tarė A. Banilytė-Bliznikienė.