Baigiamieji projekto renginiai

Teatrinė veikla – išskirtinai smagus Radviliškio viešosios bibliotekos projekto „Knygos, kaip vitaminai, padeda vaikams užaugti“ užsiėmimas.

Baigiamieji projekto renginiaiBaigiamieji projekto renginiai

Gražinos pagrindinės mokyklos specialiųjų poreikių vaikai sukūrė spektaklį „Meškiukas Rudnosiukas“ pagal Vytės Nemunėlio pasaką ir ją suvaidino su savo pagamintomis lėlėmis šešėlių teatro pagalba. Šis spektaklis buvo parodytas kitų  šios mokyklos pradinių klasių moksleiviams.

Projektą „Knygos, kaip vitaminai, padeda vaikams užaugti“ vainikavo piešimo diena „Piešiu pasaką“. Gražinos pagrindinės mokyklos specialiųjų poreikių klasių moksleiviai piešė labiausiai jiems įsiminusius ir patikusius pasakų personažus. Piešinių paroda surengta Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus informacija ir nuotraukos