Į Pradžią „Poezijos pavasaris 2015“ – Viešojoje bibliotekoje

„Poezijos pavasaris 2015“ – Viešojoje bibliotekoje

2015-06-08

Ištikimoji „Poezijos pavasario“ paukštė ir šiemet neaplenkė Radviliškio viešosios bibliotekos.

Gegužės 29-osios vidurdienį čia susirinkę rajono vadovai, kiti Savivaldybės atstovai, švietimo, kultūros darbuotojai, radviliškiečiai poezijos bičiuliai šiltai sutiko atvykusius tradicinio tarptautinio renginio svečius. Jų grupėje, vadovaujamoje literatūrologės Donatos Mitaitės, buvo poetai Lidija Šimkutė, Vytas Dekšnys, Arūnas Spraunius, Alis Balbierius, aktorė Lilija Žadeikytė, muzikantas Marius Šinkūnas.
Šventę pradėjusi Viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja, laikinai einanti direktorės pareigas Vida Marcinkienė pasidžiaugė, kad „Poezijos pavasaris“ vis užsuka į šią biblioteką. Sveikinimo žodį tarė rajono Savivaldybės meras Antanas Čepononis, palinkėdamas tradicinio renginio dalyviams ir klausytojams malonių įspūdžių, įsimintinų akimirkų poezijos prieglobstyje.
Viešnia Donata Mitaitė pristatė kiekvieną atvykusios grupės narį, supažindino su jo kūryba, įvertinimais. Autoriai paskaitė savo kūrybos, aktorė Lilija Žadeikytė – Almos Karosaitės eilėraščių. Skambėjo vibrafono muzika, kurią atliko Marius Šinkūnas.
Svečiai pabendravo su radviliškiečiais, Viešajai bibliotekai padovanojo „Poezijos pavasario 2015“ knygą, o jiems įteikta Savivaldybės ir Viešosios bibliotekos leidinių, suvenyrų, priminsiančių mūsų kraštą.

Viešosios bibliotekos inform. ir nuotr.