Į Pradžią Skaitydami mes pakeisime pasaulį!

Skaitydami mes pakeisime pasaulį!

2019-06-03

Skaitymo iššūkis 2019 m.Su pirmąja vasaros diena prasideda kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis“. Akciją jau ketvirtą kartą organizuojančios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos kviečia literatūros mylėtojus vėl stoti į kovą su savimi, atsiversti knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis. Tradiciškai prie šios akcijos prisijungė ir Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, kuri kasmet kviečia šioje skaitymo akcijoje aktyviai dalyvauti Radviliškio krašto gyventojus.

Skaitydami mes tikrai galime pakeisti pasaulį, tai patvirtino įspūdingi praeitų metų rezultatai. 2018 metais užsiregistravo rekordiškai daug dalyvių – 8 999, t. y. dvigubai daugiau nei 2017 metais! Jie perskaitė net 26 530 knygų. Radviliškio rajone – 183 dalyviai. Iš viso radviliškiečiai perskaitė 680 knygų ir buvo aktyviausi Šiaulių apskrityje.

„Skaitymo iššūkis“ kviečia įvairaus amžiaus skaitytojus aktyviai dalyvauti ir pasinerti į knygų pasaulį, domėtis skaitymu, literatūra, dalytis ja su bičiuliais ir išmėginti laimę prizų loterijoje. Visą vasarą skaitykime knygas, juk skaitydami mes pakeisime pasaulį! Akcijos tikslas – per vasarą (birželio 1–rugpjūčio 31 d.) perskaityti penkias knygas. Lietuvos apskričių viešosios bibliotekos siūlo rinktis: lietuvių autoriaus knygą; knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas; knygą apie keliones; knygą geltonu viršeliu; knygą, kurios pavadinimas prasideda ta pačia raide, kaip ir Tavo vardas.

Norintieji dalyvauti varžytuvėse gali registruotis savarankiškai, užpildę internetinę registracijos formą www.vasarasuknyga.lt  bei „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/vasarasuknyga/. nurodę savo biblioteką ir įvertinę perskaitytą knygą. Dalyvių amžius neribojamas. Taip pat, 2019 m. minint Pasaulio lietuvių metus, „Skaitymo iššūkio“ organizatoriai kviečia visus pasaulio lietuvius dalyvauti vasariškose varžytuvėse! Registruojantis svetainėje, reikia nurodyti, kad žmogus gyvena užsienyje.

Visi, sėkmingai įveikę „Skaitymo iššūkį“ ir gavę patvirtinimą el. paštu, dalyvaus bendroje loterijoje, kurioje bus galima laimėti 3 pagrindinius prizus: dovanų kuponą dviračiui įsigyti, paspirtuką ir elektroninę skaityklę! Laimėtojai bus renkami burtų keliu, o varžytuvių pabaigoje vasariškais knygų skirtukais bus apdovanoti visi dalyvavusieji. Kviečiame sekti „Vasaros su knyga“ „Facebook“ paskyrą ir laimėti papildomų prizų.

Viešosios bibliotekos informacija