Į Pradžią Ką daryti, jei turite bibliotekai grąžintinų knygų?

Ką daryti, jei turite bibliotekai grąžintinų knygų?

2020-03-16

GERBIAMIEJI SKAITYTOJAI!

Lietuvoje iki 2020 m. kovo 30 d. įvestas visuotinis karantinas, kurio metu ypatingai svarbu saugoti save ir vienas kitą, kiek tik įmanoma, likti namuose, nesilankyti susibūrimų vietose, vadinasi, ir mūsų Viešojoje bibliotekoje.

Jeigu turite bibliotekai grąžintinų knygų, GALITE:

• jas grąžinti į knygų grąžinimo dėžę, esančią šalia Viešosios bibliotekos;
  • prasitęsti knygos pasiskolinimą elektroniniame kataloge libis.lt, pasirinkdami nuorodą mano sritis. Prisijungdami nurodykite savo skaitytojo pažymėjimo numerį ir slaptažodį, kuris yra Jūsų pavardė (rašoma lietuviškais rašmenimis);
  • gavus elektroninį laišką, kad artėja Jums bibliotekos paskolintos knygos grąžinimo laikas, jis pratęsiamas, paspaudus laiške esančią nuorodą.

Atsižvelgiant į dabartinės visuotinės situacijos rimtumą bei sudėtingumą, bet kuriuo atveju DELSPINIGIAI NEBUS SKAIČIUOJAMI.

Tegul skaitymas, knyga šiuo išskirtiniu laikotarpiu nuskaidrins nuotaiką, sutvirtins viltį, kad viską įveiksime ir išliksime sveiki. To nuoširdžiausiai linkime Jums kiekvienam ir visiems kartu!

Radviliškio viešoji biblioteka