Į Pradžią Tarptautinis pasakų sekimo čempionatas 2020 m.

Tarptautinis pasakų sekimo čempionatas 2020 m.

2020-09-08

2020 m. rugsėjo 18 d. 10.00 val. Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks

TARPTAUTINIS PASAKŲ SEKIMO ČEMPIONATAS „VIENĄ KARTĄ GYVENO...“

Viešosios bibliotekos darbuotojai pristato projektą, kurį įgyvendinant siekiama atgaivinti senąsias lietuviškas tradicijas, pagerbti geriausius pasakų sekėjus, pakviesti įvairių kartų žmones į renginį, kuris tikimasis yra visiems dalyviams vienodai įdomus, reikšmingas, vienijantis skirtingų kartų, socialinių sluoksnių bei specialybių žmones, mažinantis socialinę atskirtį ir buriantis atitinkamą bendruomenę.

Renginio metu bus sekamos  savos kūrybos ir jau žinomos pasakos. Vertinimo komisijos pirmininkė, etnologė Gražina Kadžytė komentuos dalyvių pasirodymus, praves kūrybines dirbtuves, Teta Beta (Bernadeta Lukošiūtė) paseks  pasaką. Čempionato metu skirtinguose Viešosios bibliotekos skyriuose bus pristatomos pasakų knygų parodos (suaugusiems, vaikams, kritinė literatūra).

Pasakų sekimo čempionato pradžia 10.00.

Po čempionato bus išleistas gražiausiai pasektų ir čempionato nugalėtojų pasakų kompaktinė plokštelė.

Laukiame susitikimo su Jumis pasakiškame renginyje!

Dalyviai, norintys dalyvauti čempionate, iki 2020 m. rugsėjo 12 d. turi pateikti dalyvių registracijos anketą.

Čempionato koordinatorė – Jolanta Kvedarienė, Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinių projektų vadovė, mob. 8 614 03890,  el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. "> Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.