Į Pradžią Nuotolinis susitikimas su rašytoja Igne Zarambaite

Nuotolinis susitikimas su rašytoja Igne Zarambaite

2021-09-06

Rugsėjo 15 d. (trečiadienį) 10 val. vyks nuotolinė literatūrinė edukacija „Būk kaip upė...“ su vaikų ir paauglių rašytoja Igne Zarambaite.

Edukacijos metu, pasitelkus realius ir literatūrinius pavyzdžius, bus atskleisti kritinio, lankstaus mąstymo privalumai, kai kūrybinis požiūris padeda ne tik susivokti kultūrinėje, meno plotmėje, bet ir kasdienėse situacijose – neįprastais būdais įveikti iššūkius, surasti originalias išeitis.

„Kaip rašoma knygoje paaugliams „Juodavandeniai“, žmogus – kaip tekanti upė. Jei nestokoja ryžto, jo jokios užtvankos nesustabdys, įveiks net didžiausias kliūtis,“ – pasakoja I. Zarambaitė.

Užsiėmimo metu bus aptariamos skirtingos saviraiškos formos, plačios laisvalaikio leidimo galimybės, skatinančios prisidėti prie tvarios ateities kūrimo, darnios visuomenės vystymosi.

I. Zarambaitė kvies mokinius aktyviai ir draugiškai diskusijai. Vienam iš dalyvių autorė padovanos savo knygą „Juodavandeniai“, kuri 2021m. buvo išrinkta „Metų knyga“.

Literatūrinė edukacija organizuojama įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės dalinai remiamą projektą „EKOBIBLIOTEKA: rytojaus kūrėjai 2“. Projekto partnerė – Radviliškio viešoji biblioteka.

Nuoširdžiai patariame dalyvauti šiame įdomiame ir naudingame projekte, ypač kviečiame 7–8 klasių mokinius ir jų mokytojus. Dėl informacijos Radviliškyje galima susisiekti su Vaida Balčiūnaite
telefonu 861398710.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos informacija