Į Pradžią Filialai Naujienos Popietė Pakalniškių bibliotekoje

Popietė Pakalniškių bibliotekoje

2015-09-02

Pakalniškių kaimo bibliotekoje surengta popietė „Skuba vasaros takais rugsėjis“.

Susirinkusiems vaikams buvo paruošta linkėjimų gėlė su sudarytu sakiniu. Pati pirmoji užduotis jiems ir buvo perskaityti šį sakinį. O palinkėjimas skambėjo taip: „Sėkmės mokslo labirintuose.“ Kiekvienas gėlės žiedlapis slėpė užduotį, kurias vaikai ir turėjo atlikti: minti mįsles, padeklamuoti praeitais mokslo metais išmoktą eilėraštį, padainuoti dainelę, papasakoti įsimintiniausią vasaros nuotykį, sudėti žodžius iš atskirų skiemenų, atlikti matematinę užduotį, pasakyti susirinkusiems draugams komplimentą, padovanoti šypseną ir kita. Sėkmingai visa tai atlikę, vaikai bibliotekoje vaišinosi saldumynais, kalbėjosi apie prabėgusias vasaros atostogas, naujuosius mokslo metus.

Teksto ir nuotraukų autorė
Ramutė Smailienė,