Į Pradžią Filialai Naujienos Šeduvoje paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena

Šeduvoje paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena

2018-04-17

Balandžio 2 d. yra švenčiama Tarptautinė vaikų knygos diena. Šiemet ji buvo minima jau 51 kartą. Tarptautinės vaikų knygos dienos proga Šeduvos bibliotekoje buvo pristatytas Kamišibai stalo teatras. Ši pasakojimo technika yra kilusi iš Japonijos ir jau XII amžiuje ją naudojo vienuoliai budistai. Išvertus iš japonų kalbos, Kamishibai – tai „popieriaus teatras“.

1 2 (94) 3 (65)

Šeduvos bibliotekoje, naudojant Kamishibai stalo teatro techniką, pasaką „Įkyrūs triušiukai“ sekė Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų skyriaus vedėja Nijolė Pakštienė, o pasakos klausėsi – Šeduvos gimnazijos pirmokai. Vėliau renginio dalyviams buvo parodytas „Boružėlės“ lėlių teatro spektakliukas „Žvėreliai apie skaitymo naudą“. Vaikai kartu su ežiuku ir kiškiu pakartojo skaitymo priesaiką ir pažadėjo visada skaityti.

Mažieji skaitytojai buvo supažindinti ir su naujomis interaktyviomis knygomis.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų skyriaus vedėja Nijolė Pakštienė sekė pasaką „Įkyrūs triušiukai“.
  2. Šeduvos bibliotekoje Tarptautinę vaikų knygos dieną šventė Šeduvos gimnazijos pirmokai.
  3. Jaunieji knygos bičiuliai buvo supažindinti su naujomis interaktyviomis knygomis.