Į Pradžią Filialai Naujienos Pasaulinės kultūros dienos proga apdovanoti Radviliškio rajono bibliotekininkai

Pasaulinės kultūros dienos proga apdovanoti Radviliškio rajono bibliotekininkai

2018-04-19

Gegužės 17 dieną Baisogalos kultūros centre vyko Radviliškio rajono savivaldybės inicijuota Pasaulinės kultūros darbuotojų dienos minėjimo šventė, kurios metu už įvairius nuopelnus apdovanoti Radviliškio rajono kultūros darbuotojai. Tądien pastebėti buvo ir Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai. Kultūros ministerijos padėkos raštu už prasmingą veiklą kultūros srityje apdovanota Viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Vida Marcinkienė. Radviliškio rajono mero padėkos raštai įteikti: Viešosios bibliotekos Komplektavimo skyriaus vyriausiajai bibliotekininkei Salvinijai Mataitytei, Viešosios bibliotekos vyresniajai metodininkei Almai Miknienei bei Viešosios bibliotekos Tyrulių filialo bibliotekininkei Saulei Remeikienei.

1. (10) 2. (9)

Renginio metu skambėjo Radviliškio rajono savivaldybės mero Antano Čepononio ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Genovaitės Juodeikienės prasmingi sveikinimo žodžiai. Šventės svečius džiugino Radviliškio muzikos mokyklos choro „Saulės vaikai“, vadovaujamo mokytojos Ingos Petrauskienės, ir Šiaulių Dainų progimnazijos šiuolaikinio šokio studijos „Kosmėja“, vadovaujamos Dianos Maciuvienės, pasirodymai.

Viešosios bibliotekos informacija ir Sigito Mikučio nuotraukos

1–2. Baisogalos kultūros centre vyko Pasaulinės kultūros darbuotojų dienos minėjimo šventė, kurioje apdovanoti ir Radviliškio rajono bibliotekininkai.