Į Pradžią Filialai Naujienos Šniūraičių bibliotekoje – literatūrinė paroda, skirta vaikų rašytojo Otfrydo Proislerio 95-osioms gimimo metinėms

2018-10-10

Spalio 10–24 dienomis Šniūraičių bibliotekoje veiks literatūrinė paroda vaikams, skirta vokiečių rašytojo Otfrydo Proislerio 95-osioms gimimo metinėms. Visame pasaulyje žinomas ir vaikų mėgstamas rašytojas per savo gyvenimą sukūrė 32 knygas jauniesiems knygų mylėtojams. Jos išverstos į daugiau kaip 50 kalbų ir leidžiamos milijoniniais tiražais. Skaitytojai pamilo pagrindinius O. Proislerio knygų personažus: plėšiką Hocenplocą, burtininko mokinį Krabatą, gerus darbus pasiryžusią daryti raganiukę ir daugelį kitų.

ko1

Autoriaus jubiliejui skirta paroda siekiama jaunuosius skaitytojus supažindinti su naujausiomis šio rašytojo knygomis, parodos lankytojai bus kviečiami atlikti kūrybinę užduotį – atpažinti bei nuspalvinti O. Proislerio knygų personažus.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1. Šniūraičių bibliotekoje veikia  literatūrinė paroda vaikams, skirta vokiečių rašytojo Otfrydo Proislerio 95-osioms gimimo metinėms.