Į Pradžią Filialai Naujienos Šniūraičių filiale buvo surengtos kūrybinės dirbtuvės vaikams

Šniūraičių filiale buvo surengtos kūrybinės dirbtuvės vaikams

2018-10-31

Spalio 29 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šniūraičių filiale buvo surengtos kūrybinės dirbtuvės vaikams. Orui lauke neprimenant pirmosios rudens atostogų dienos, sningant sniegui bei pučiant smarkiam vėjui, bibliotekoje susirinkę šniūraitiškiai buvo supažindinti su kvilingu – meno rūšimi, kuomet siauros popieriaus juostelės specialiais prietaisais yra susukamos, formuojamos ir klijuojamos taip kuriant įvairiausias kompozicijas. Vyr. bibliotekininkė Rūta Vilkaitė vaikams pristatė darbui reikalingas priemones, pamokė iš pažiūros lengvos, tačiau ypatingo kruopštumo ir kantrybės reikalaujančios kvilingo technikos. Vaikai kaip mat kibo į darbus – ėmė derinti spalvas bei kurti paveikslėlius.  Susipažinę su iki šiol negirdėta, dar viduramžių laikus siekiančia meno rūšimi, vaikai tikimo ir toliau naudosią ją gaminant atvirukus bei kitus meno kūrinius.

Kūrybinės dirbtuves Šniūraičių bibliotekoje Kūrybinės dirbtuvės Šniūraičių bibliotekoje (2) Kūrybinės dirbtuvės Šniūraičių bibliotekoje

Šniūraičių filialo vyr. bibliotekininkės Rūtos Vilkaitės nuotraukos

1-3 nuotraukos: Kūrybinės dirbtuvės kvilingo technika Šniūraičių bibliotekoje