Į Pradžią Filialai Naujienos Kūrybinių darbų paroda „Velykų spalvos“

Kūrybinių darbų paroda „Velykų spalvos“

2019-04-09

Artėja viena svarbiausių bei laukiamiausių pavasario švenčių – šv. Velykos. Nuo balandžio 1 d. Pavartyčių kaimo bibliotekoje veikia nuotaikinga kūrybinių darbų paroda „Velykų spalvos“. Šiai parodai 14 darbų sukūrė Radviliškio progimnazijos mokytoja Onutė Gabenienė.

115) 116)

Velykinių darbų parodėlėje – šventinės velykinės puokštės, įvairia technika pagaminti margučiai. Išradingos mokytojos margučiai pasižymi grakščiomis bei lengvomis linijomis, dekoruoti nesuskaičiuojamais įvairiaspalviais karoliukais, nėriniais, juostelėmis. Parodoje eksponuojami ornamentuoti margučiai, simbolizuojantys gamtos prisikėlimą, gyvybės atsiradimą, žydėjimą. Spalvos ryškios: geltona, žalia, raudona, žydra, mėlyna ir kt., o raštai ir ornamentai – patys įvairiausi. Kiekvienas velykaitis – tarsi atskiras meno kūrinys, kuriame atsispindi žydintis ir klestintis ką tik atbudusios gamtos pasaulis. Šiuose darbuose galima įžvelgti išskirtinį spalvų ir detalių žaismą ir kaskart žvelgiant į juos galima atrasti naujų, stulbinančių akcentų. Mokytojai Onutei Gabenienei šie jos širdžiai mieli darbeliai yra mėgstamas laisvalaikio užsiėmimas. Darbšti ir kūrybinga mokytoja kuria grožį ir aplink save, puoselėdama savo gyvenamąją aplinką.

Paroda bibliotekoje veiks visą balandžio mėnesį.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

1–2. Onutės Gabenienės kūrybinių darbų paroda „Velykų spalvos“.