Į Pradžią Filialai Naujienos Palonų bibliotekoje – jubiliejinė šventė

Palonų bibliotekoje – jubiliejinė šventė

2012-11-29

Lapkričio 13 d.  Palonų gyventojai rinkosi į savo biblioteką paminėti net tris progas: bibliotekos 55 metų sukaktį, VIPT (Viešosios interneto prieigos taško) atidarymą ir persikėlimą į visiškai atnaujintas patalpas.

Atidarant VIPT, simbolinę juostelę perkirpo Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis ir Palonų bendruomenės pirmininkė Gitana Kemešienė. Susirinkusiesiems  pristatytas VIPT.  Žodį tarė projekto „Bibliotekos pažangai“ konsultantė, Viešosios bibliotekos metodininkė Alma Miknienė. Lankytojai buvo paraginti naudotis nemokamu internetu ne tik bendravimui, bet ir praktinei naudai, plečiant savo akiratį, tenkinant socialinius poreikius.

Šventė tesėsi Palonų daugiafunkcio centro salėje. Nuskambėjus Maironio eilėms, priminta bibliotekos istorija, prisiminimais pasidalijo buvusi  ilgametė jos darbuotoja Vitalija Kaupienė.  Sukaktį švenčiančią biblioteką sveikino Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis, buvusi Palonų pagrindinės mokyklos mokytoja Ona Gedžienė. Palonų moterų vokalinis ansamblis, vadovaujamas Genutės Vorienės, padovanojo dainų puokštę. Daugiafunkcio centro direktorė Rita Vaičiūnienė pasidžiaugė glaudžiu bendradarbiavimu su biblioteka.

Viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė padėkos raštais  apdovanojo Ireną Silevičienę, Iloną Navickienę, Arūną Kotinską.  Įvairių dovanėlių gavo ir geriausi skaitytojai vaikai: Loreta Aleknaitė, Greta Gaučaitė, Arūnė Jaraminaitė, Kamilė Jaraminaitė.

Visiems šventės lankytojams Palonų daugiafunkcio centro ansamblio „Skambioji styga“ atlikėjai, vadovaujami Arūno Kotinsko padainavo  ir pagrojo gitaromis.

Regina Klimavičienė,
Palonų filialo vyresnioji bibliotekininkė