Į Pradžią Filialai Naujienos Žeimiuose – viešoji interneto prieiga

Žeimiuose – viešoji interneto prieiga

2012-12-13

Gruodžio 6 d. Radviliškio viešosios bibliotekos Žeimių kaimo filiale surengta VIPT (viešosios interneto prieigos) atidarymo šventė „Čia prasideda internetas“.

VIPT simbolinę juostelę perkirpo Šiaulėnų seniūnijos seniūnas Vitas Pranas Tutkus ir Žeimių bendruomenės pirmininkė Jūratė Rekštienė.

Pasidžiaugta lankytojams atsiveriančiomis interneto teikiamomis galimybėmis. Su jomis supažindino Viešosios bibliotekos metodininkė, projekto „Bibliotekos pažangai“ konsultantė Alma Miknienė. Mintimis pasidalijo Viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė, seniūnas Vitas Pranas Tutkus, bendruomenės slaugytoja Vida Matuzienė, bendruomenės pirmininkė Jūratė Rekštienė. Renginyje dalyvavo ir kitų svečių – Viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Vida Marcinkienė, Šiaulėnų parapijos klebonas Donatas Grabažis, Žeimių kaimo seniūnaitis Antanas Narakas.

Moksleivės Gintarė Kutraitė, Ieva Balinskaitė ir Karolina Stakutytė susirinkusiems padovanojo inscenizuotą  vaizdelį „Mano draugas VIPT-as“. Adventinių dainų padainavo Radviliškio viešosios bibliotekos renginių organizatorė Vilma Merkytė.

Visi susirinkusieji pavaišinti saldumynais ir arbata.

Šventė kaimo žmones pradžiugino ir viešosios interneto prieigos tašku, ir tuo, kad savo veidą pakeitė pati biblioteka – ji persikėlė į naujas, erdvias, šiltas patalpas.

Birutė Stasiulaitienė,

Žeimių filialo vyresnioji bibliotekininkė